Vyhledávání

Kontakt


Indoor golf Klatovy
K zaječímu vrchu 732
33901 Klatovy
tel:603861111


tee time a přihlášky na turnaje :
604 676 882

Golfové simulátory

                

GolfBlaster3D Stereoscopic 16:10

PLNOHODNOTNÉ 3D ZOBRAZENÍ

GolfBlaster 3D poskytuje hráčům fantastický pocit ze hry, díky dokonalému trojrozměrnému zobrazení golfových hřišť. Pro jejich interpretaci jsou využívány nejmodernější 3D technologie. Každá část hřiště je vymodelována s maximální péčí. Mimo 3D terénu je každý vložený objekt také trojrozměrný. Nejedná se pouze o stromy, keře, klubovnu, domy, lavičky, skály, ale i o sochy nebo jiné velmi specifické objekty daného hřiště.

Plnohodnotné 3D zobrazení je možné využít také pro firemní prezentace a školení!

NÁDHERNÁ ANIMOVANÁ PŘÍRODA

GolfBlaster 3D vdechuje zobrazovaným 3D prvkům život. Stromy, keře a tráva se pohupují v poryvech větru a mraky se hýbou po obloze. V potocích teče voda, na hřištích stříkají fontány, točí se vrtule větrných mlýnů a všechnu tuto realitu umocňují různé další animované prvky. Mraky, teplovzdušné balóny a letící ptáci se dokonale zrcadlí ve fotorealisticky zobrazované hladině jezer. Dokonce, i když míček spadne do jezera s mělkým dnem, hráč vidí potápějící se míček ve vodě a poté kutálející se po dně. Velmi, opravdu velmi působivé. Jednoduše grafika, která vám vyrazí dech.

FYZIKÁLNÍ MODEL

GolfBlaster 3D používá 3D fyzikální výpočty, které zabezpečují realistickou interpretaci dráhy míčku během jeho letu a také po jeho dopadu na hřiště. Interakce míčku s terénem, případně s jinými objekty a také pád míčku do vody, nebo jeho náraz na překážku jsou vypočítávány velmi sofistikovaným způsobem. Fyzikální model GolfBlaster 3D klade důraz na to, aby věrohodnost a shoda fyziky uvnitř golfového trenažéru byli na nerozeznání od fyziky známé z reálného světa.

HRA NA HŘIŠTI, TRÉNING, VÝUKA A CLUBFITTING

GolfBlaster 3D dovoluje hráčům užít si každý aspekt golfové hry a to v interiérových podmínkách, kde je hra golfu nezávislá od vnějšího počasí. Golfová pravidla platí při hře na trenažéru Golfblaster 3D v plném rozsahu. Na každém skutečném golfovém hřišti je hráčům k dispozici cvičná louka. Jinak tomu není ani na trenažéru GolfBlaster 3D. Hráč si může zkoušet všechny druhy úderu, tak jako ve skutečnosti. Trénovat se dá dlouhá hra, krátká hra, přihrávky nebo patování. Realistická interpretace odehraných úderu a poskytované technické údaje o trajektoriích letu míčku, předurčují GolfBlaster 3D také pro výuku golfu a dělají z něj plnohodnotné, tréninkovo-výukové zařízení. Dokonalá zpětná vazba, která se hráči při hře a tréninku na trenažéru GolfBlaster 3D dostává, mu poskytne všechny potřebné parametry pro clubfitting - správnou volbu vhodných holí, přesně na míru pro každého golfistu.

SNÍMÁNÍ LETU MÍČKU

Kvalita a množství získaných údajů při měření parametrů golfového úderu, má signifikantní vliv na výpočty a následnou simulaci letu míčku. Snímání letu míčku tvoří srdce golfového trenažéru. Proto GolfBlaster 3D používá měřící systém s DUÁLNÍ TECHNOLOGIÍ MĚŘENÍ, který mu poskytuje DVOJNÁSOBNĚ VYŠŠÍ počet vstupních údajů, než mají jiné - podobné výrobky. GolfBlaster 3D pracuje při snímání míčku s frekvencí 100 tisíc krát za vteřinu. Proto je naše simulace výrazně kvalitnější.

RŮZNÉ HRACÍ POVRCHY

Golfový trenažér GolfBlaster 3D Vám dává možnost odpálit míček z povrchu, který simuluje grýn, fervej, vysokou trávu nebo písek. Tyto povrchy přispívají k zvýraznění simulace hry a zároveň ovlivňují let míčku a jeho rotaci během samotného letu.

SNÍMÁNÍ PARAMETRŮ HLAVY GOLFOVÉ HOLE

Měřící systém při každém úderu snímá také parametry pohybu a uhlů hlavy golfové hole. Tyto jsou využívány jako sekundární informace pro balistické výpočty, které ale primárně vycházejí z měření parametrů letu samotného míčku.

PRECIZNÍ SIMULACE

Hlavní výhodou golfového trenažéru GolfBlaster 3D, je vysoká věrnost simulace všech druhů golfových úderu. Hook, slice, fade, draw, lob jsou reprodukovány úplně realisticky. S takovou přesností a realizmem nepracuje žádný jiný systém.

INTEGROVANÝ ANALYZÁTOR ŠVIHU

GolfBlaster 3D poskytuje hráčům detailní údaje o každém odehraném úderu, prostřednictvím integrovaného analyzátoru golfového švihu. Všechny údaje jsou zobrazeny v grafické i číselné podobě. Výhodou integrovaného analyzátoru oproti neintegrovanému - dokoupenému od jiného výrobce je, že náš analyzátor golfového švihu využívá data získány při odpalu pro výpočty a simulaci.

U neintegrovaného analyzátoru, získané údaje o úderu, nemůžou ovlivňovat výpočet trajektorie letu míčku a častokrát nekorespondují s vykonaným úderem.

SOUTĚŽE

GolfBlaster 3D obsahuje soutěže: "Nejdelší odpal", "Nejblíže k jamce" a "Hra na cíl". Tyto soutěže jsou zvláště vhodné při organizování různých společensko-sportovních akcí s větším počtem hráčů. Pořadí soutěžících se po odehrání určeného počtu úderů průběžně zobrazuje na plátně.

GOLF PRO PROFESIONÁLY

GolfBlaster 3D si díky vysoké věrohodnosti simulace získá každého amatéra i vrcholového profesionála, který si na něm zahraje. Zkušení hráči určitě ocení jeho možnosti, které jím nabídne nejenom při samotné hře, ale také při zlepšování svého švihu při tréninku na tomto špičkovém zařízení.

GOLF PRO ZAČÁTEČNÍKY

GolfBlaster 3D je ideální i pro začátečníky - vynikající platforma na osvojení si základů golfu. Můžou nacvičovat dlouhé údery, krátkou hru, patování, přihrávky, nebo si zahrát virtuální hřiště ještě před hrou na hřišti skutečném. GolfBlaster 3D nabízí pro začátečníky množství různých hřišť, které jsou vhodné pro postupné zlepšování se v golfové hře.

ZLEPŠOVÁNÍ PATOVÁNÍ

Přesnost snímání, kterou simulátor GolfBlaster 3D vyniká, umožnila vytvořit speciální funkci, jíž cílem je zlepšování patování hráčů. Od standardní hry se odlišuje tím, že navržená osmnáctijamková hřiště se hrají pouze na jednotlivých grýnech. Vaše hra patrem se už po odehrání několika málo kol zřetelně zlepší.

ZÁBAVA S GOLFEM V KRUHU CELÉ RODINY

Pro malé golfisty jsme připravili hřiště šitá dětem na míru. Od standardních hřišť se liší tím, že jednotlivé jamky jsou krátké, takže zde můžete najít například 155 m jamku s parem 5. Samozřejmě, že standardní golfová pravidla je potřeba dodržovat, ale malí golfisté mají radost z dobrých výsledků, které je motivují k další hře. Mimo to jsou na těchto hřištích různé, pro děti zajímavé objekty. Začátečníci si zase můžou zahrát na hřištích Pitch&Putt. Jelikož patování je na tomto trenažéru velmi přesné a fyzikální model dokonale interpretuje kolize míčku s terénem a objekty, doplnili jsme GolfBlaster 3D i o minigolf, který si může užít celá rodina. Velmi zábavnou je na tomto trenažéru také hra Target Golf, při které hráč získává body za přesnou hru k jamce a také Demolition golf - golf pro teenagery, kde se můžete odreagovat přesnými zásahy objektů.

GOLFOVÁ HŘIŠTĚ

Níže najdete seznam golfových hřišť, která si můžete pro svou hru na simulátoru vybrat.

Seznam golfových hřišť

 1. Augusta National Golf Club
 2. Golf Club Český Krumlov
 3. Chart Hills Golf      Club
 4. Southport &      Ainsdale Golf Club
 5. Gray Bear - Tále
 6. Royal Golf Club      Marianské Lázně
 7. Kunětická Hora      Golf Resort
 8. Karlštejn Golf      Resort Red 1-9, 10-18
 9. Karlštejn Golf      Resort Blue 10-18, 19-27
 10. Karlštejn Golf      Resort Black 19-27, 1-9
 11. Fontana Golf      Course
 12. München      Eichenried AB
 13. München      Eichenried BC
 14. München      Eichenried AC
 15. Ullna Golf Club
 16. Halmstad      Golfklubb Nord Course
 17. Golf      International de Moliets
 18. Montauban Golf      Course
 19. Dunakiliti Golf      Club
 20. Barsebäk Donad      Steel Course
 21. Halmstad      Golfklubb South Course
 22. Barsebäk Masters      Course
 23. Pleneuf-Val Andre
 24. Einchenheim      Kitzbühel
 25. Bernolakovo Black      River
 26. Bernolákovo Park -      9 holes
 27. Berlin Nick Faldo
 28. Dale Hill Ian      Wooshame Corse
 29. Dale Hill Old      Course
 30. Diamond Country      Club
 31. Gut Murstatten      Championchip
 32. Malacky      Eurovalley Public
 33. Malacky      Eurovalley White
 34. Tropical Links -      Windy Bay Course
 35. Orange Opal Golf      Course in Rocky Valley
 36. The Manor - House      Romantic Park Resort
 37. The Mountain Golf      and Country - Pitch & Put
 38. Mediteran Golf      Resort
 39. Pitch & Put      on Riverbirch Luxury Golf Resort
 40. Pony Tail Palms      Golf & Country Club Acapulco
 41. Muran Ghotic      Castle Resort - Old Course
 42. Maple Paradise      Golf Resort
 43. Wind Mill Resort -      South Course
 44. Wind Mill Resort -      Par 3
 45. Riverbirch Luxury      Golf Resort - Course no 7
 46. The Mountain Golf      and Country Club - East Course
 47. Blue Field Pereni      Castle Course
 48. US Georgia, National GC - NOVÉ     
 49. US Ohio, The GC - NOVÉ
 50. US TOP 100, Ritz - Carlton - NOVÉ
 51. USA Illinois, Course in Medinah City - NOVÉ
 52. USA New Jersey - NOVÉ
 53. USA California  - NOVÉ
 54. USA Florida, Woods Golf Club - NOVÉ
 55. USA Florida, TPC - NOVÉ
 56. USA Maryland - NOVÉ
 57. USA Nevada - NOVÉ
 58. USA Pensylvania  - NOVÉ

 Další možnosti využití golfových simulátorů GolfBlaster 3D

 1. Practice - natrénujte si odpaly z vaší oblíbené jamky - stačí si jen vybrat hřiště a jamku a můžete začít trénovat
 2. Target Golf - hra na terč - zkuste, zda vy nebo Vaši soupeři trefíte terč a kolik bohů získáte
 3. Minigolf Castle - zábavný minigolf na hradě
 4. Minigolf Clasic - klasický minigolf jak ho všichni znáte
 5. Minigolf      Dunakiliti - obtížný minigolf
 6. Demolition Golf - demoliční golf - potrénujte krátkou hru zábavnou formou
 7. Pitch & Put      Course - golfové hřiště připravené speciálně pro ténink krátké hry
 8. Puting Course - přijďte si zahrát golf s jednou holí a natrénujte patování
 9. Minigolf      LEGO - dětský minigolf
 10. Fairytale Golf      Course - dětské golfové hřiště s dětmi oblíbenými objekty (kolotoč, skákací hrad..)